İç Cephe Folyoları

sam-logo.svg

S.A.M. Akrilik yüzeylerimiz çizilme dayanımı yüksek ve endüstriyel tip standart yüzey akrilik olmak üzere iki farklı özellikte üretilmektedir. Akrilik ABS katman üzerine PMMA uygulama yapılmak üzere 2 katmandan oluşmaktadır. 3 ayrı ürünümüz olup, hiçbir şekilde cila uygulaması yapılmadan çizilmezlik değerleri arttırılmıştır.

Tüm ürünlerimizin koruyucu filmleri çıkartıldıktan sonra bir gün yüzeyin sertleşmesi beklenmelidir. HSR1 kodlu ürünümüzde yüzey temizliğine, koruyucu film kaldırıldıktan sonra daha fazla itina gösterilmelidir. HSR1 kodlu yüksek çizilme dayanımı olan ürünümüzde kullanılan koruyucu filmin yapıştırıcısı farklı olduğundan dolayı bu işlem uygulanmalıdır. Diğer ürünlerimizde bu gibi uygulamalara gereksinim bulunmaz.

Dış Cephe Folyoları

hyundai-logo.svg

Hyundai L&C, yarım yüzyılı aşkın bir süredir Kore'nin önde gelen inşaat malzemesi üreticilerinden biri olarak adını duyurmaktadır. İnşaat malzemeleri konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Hyundai, pazarda lider konumdadır. Hyundai L&C'nin yenilikçi premium malzemeleri, mekanınıza zarafet katar ve konutunuzda enerji tasarrufu ile çevre dostu işlevler önerir.

Ayrıca geliştirilmiş ürünler, fonksiyonel olarak hayatınıza kolaylık katar ve yaratıcı tasarımlar pazar trendlerine yön verir.

Yapıştırıcı, Köpük ve Silikonlar

Yapıştırıcı ve Tutkallar

kleiberit-logo.svg

Kleiberit, KLEBCHEMIE M. G. Becker GmbH & Co. KG, Weingarten Baden'de (Güney Almanya) bulunan, tutkal alanında dünya çapında en modern araştırma ve üretim merkezlerinden birine sahiptir. Uluslararası müşterilerle işbirliği içinde, geniş ürün yelpazesiyle yenilikçi yapıştırıcı sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir.

Tutkal Tabancaları ve Yapıştırma Ekipmanları

reka-logo.svg

Reka Klebetechnik 1977'den beri 70'den fazla ülkede müşterilerine Almanya'dan güvenilir kalite sunmaktadır. Almanya, Karlsruhe yakınlarındaki Eggstein'da Rekan'nın elle çalıştırılan hotmelt yapıştırıcı aplikatörleri geliştirmekte,üretilmekte ve satılmaktadır.

Cihazlar, piyasada bulunan hemen hemen tüm formlardaki sıcakta eriyen yapıştırıcıları işlemek için uygundur. Reka ürünleri zanaatkarlar ve paketleme hizmeti sağlayıcıları tarafından olduğu kadar, endüstride de yoğun olarak kullanılmaktadır.